135

FRANKRIJK Lot medailles

FRANKRIJK
Lot medailles

Medailles (8), in brons, Anne de Montmorency Connétable de France, 52mm, 58,57g; in brons, André Rageau receveur des aides de Rouen, 54mm, 59,28g; in brons, Pomponne de Bellièvre, 1602 (2), 46mm, 47mm, 49,60g, 41,50g; in brons, naar G. Paolo, Jean-Louis de Nogaret de Lavalette duc d'Epernon, 1606, 28,78g, 55mm; in verguld brons, door G. P. Paulus, François Miron prévôt des marchands, 1606, 50mm, 44,28g, doorboord en sporen van soldering; eenbeeld in lood, buste rechts, ongeïdentificeerde figuur geen legende, 22,89g, 56mm; Nicolas de Bailleul, Construction de l'aqueduc de Rungis à Paris, 1623, 42,23g, 52mm, gat opgevuld (Mazerolle 462, 468, 744, 746, 842, 844).

HERKOMST: Dupriez
Latere gegoten, sommige doorboord, hairlines, fraai tot zeer fraai. (8)

220 €