122

EUROPA Lot medailles

EUROPA
Lot medailles

Bestaande uit Aglane, Erasmus, 1973, 80mm; Bonnetain, Jules Cornet, 1929; 65mm; Courtens, Fonds national de la recherche scientifique (L. Alen op de rand), zilverbrons, 1928, 75mm; Fisch, Concours international des sciences et industrie, Brussel, 1888, 34mm; Dupon, L'effort - Les vétérans de l'état indépendant du Congo à Raoul Burgeon 1908-1958, 74mm ; Huybrechts, Nelson Mandela, 80mm; Kreitz, (3), Robert Werner, 1956, 100mm; Robert Godding, 1952, 90mm; Bunge Eeuwfeest 1850-1950; Mauquoy, Militaire Academie 1834-1934, 64mm; Petit, Edouard en J. M. Remouchamps, 1924, 58mm; Pierre; Koninklijke Academie van Overzeese Wetenschappen 1978, 89mm; Vermeylen, Albert I, 50mm (2); Frankrijk, Bazor, Exposition Coloniale Internationale 1931, 67mm, refrappe (Brons, 1973 op rand); Cochet, Robert Schuman, toegeschreven aan Ernest Moeremans 1965 1985; Ponomarew, Pie bavarde, 1974 (nr. 9/100 op rand); Rimsky-Korsakov, 1982; Groot-Brittannië, XXX Corps Alamein Cuxhaven 1940-1945, 50mm; Polen, Adam Kazimierz Czartoryski - Akademia Obrony Narodowej, 70mm, enz.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, zeer fraai tot prachtig (37).