BELGISCH CONGO De Kamer van Koophandel van Antwerpen viert de inlijving van Congo bij België.
BELGISCH CONGO
De Antwerpse Kamer van Koophandel viert de annexatie van Congo bij België
Medaille, brons, door Baetes, 60mm, 94,49g, 1909, borstbeeld van Leopold II links, opschrift in acht regels binnen een palm- en lauwertak met twee gekruiste olifantenslagtanden (Vancraenbroeck 76).
HERKOMST: Collectie Antwerpen.
fraaie krassen, prachtig.