114

BELGIË EN BELGISCH CONGO Belgische en Congolese spoorwegen

BELGIË EN BELGISCH CONGO
Belgische en Congolese spoorwegen

Braemt, Inhuldiging van de kanalen en spoorwegen - takken van het kanaal van Charleroy, 1839, brons, 46mm; Hart (4), Inhuldiging van de Belgisch-Romeinse internationale spoorweg, 1843, verguld brons, 27mm ; Inhuldiging van de spoorweg van Mechelen naar Antwerpen 1836, brons, 50mm; Inhuldiging van de spoorweg van Brussel naar Parijs 1846, brons, 72mm; Inhuldiging van de spoorweg van Lichtervelde naar Veurne, 1858, brons, 50mm; Verachter en Hart, Verbinding van de Schelde en de Rijn per spoor 1843, 72mm (3); Huygelen, Cinquantenaire de l'Union Internationale de Tramways et Transports Publics, 1935, 81mm; Congo, Bonnetain, General Thys - Compagnie du Chemin de Fer du Congo, brons, 60mm; Medaille voor 25 jaar goede en trouwe dienst in de Société des Chemins de Fer Vicinaux du Congo, verzilverd brons, 36mm met band.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige met hairlines of gepoetst, zeer fraai tot prachtig. (11)