108

BELGIË Peter Paul Rubens

Peter Paul Rubens

Belangrijke collectie medailles en plaquettes met als thema Peter-Paul Rubens waaronder Baetes, Exposition populaire (2 een in verguld brons); Cercle Albert Grisar bronzen medaille van Jury; Nijverheidstentoonstelling, 1899, 1906 (2); Antwerpen's Rubenskring 1911; Exposition du commerce et industrie, 1877 (2); Koninklijke Rubenskring 1927; Fisch, 300ste sterfdag 1940 ; Geerts, 300ste verjaardag van zijn geboorte 1877; Hart-Bouvet, Oprichting van het monument ter zijner glorie 1845 (holle penning); Hart, Fêtes bisséculaires 1840; Oprichting van het monument ter zijner glorie, 1840 (4); Jouvenel, Pierre Paul Rubens; Mauquoy, 350ste verjaardag van zijn geboorte 1927 (2), Triomfboog van het Rubenshuis; Rubensjaar 1977; Relik, Tentoonstelling Antwerpen's Rubenskring 1896; Rogat, P. Paulus Rubens; Santucci, Unesco-Rubens 1977; Vermeiren, 3e Eeuwfeest - Tuinbouw en Pomologie Tentoonstelling; Rubensfeesten 1927; Helene Fourment Rubensmaarkt 1980; Zilveren en bronzen penningen 1877; 300ste verjaardag van zijn geboorte 1877 (2), Penning, het 10e district heeft Jongelings (2, brons en tin); met kleine penningen en hangers.

Een exemplaar van de catalogus "Pieter Paul Rubens. Een verzameling" door André Poels en Luc Vandamme.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, zeer fraai tot prachtig. (61)

600 €