105

BELGIË Belgische persoonlijkheden

Belgische persoonlijkheden

waaronder Braecke, Charles Graux, 1908, 74 x 60mm; Geerts, J.S.G. Nypels, 1885, 54mm; Jacobs, Eeuwfeest van de Mijnschool te Bergen, 1937; Jourdain, Kardinaal Mercier, 64mm (2); Kreitz, Frans Van Cauwelaert, 1960, 70mm; Louis Zinn 1964, 64mm; Frans Van Cauwelaert Fonds, 1960, 70mm; Marcel Cigrang, 1972, 74mm; Jules Meulenberghs 1965, 74mm; Thomas J. Meyer Voorzitter van S.A. Bunge, 1962; 99mm; Mauquoy, Lodewijk De Vocht, 1944, 82 x 57mm; Ernest Pasquier, 1923, 70mm; Madame E. Grisar van den Nest, 1922, 71mm; Edward Pecher Minister van kolonien, 1926, 70mm; Jules de Cock, 1939, 67 x 46mm; Fernand Ranwelz, 1925, 70mm; Charles Good, 1925, 77 x 57mm. P.E. Plouvier, 1926, 75 x 50mm; Joseph Sandront, 1926, 69mm; Père Damien, 1889, 70mm; Samuel, Auguste Vergote Gouverneur du Brabant, 1906, 65 x 48mm, etc.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, van zeer fraai tot prachtig. (27)

340 €