103

BELGIË Antwerpen persoonlijkheden

Antwerpse persoonlijkheden

Lot medailles voornamelijk in brons waaronder Afbraak van het Noordkasteel wet Léopold De Waele, 1881; Jan De Laet Volksvertegenwoordiger, 1878 (in witmetaal); Baetes (2), aan Mevrouw Verstraete--Lacquet tooneelkunstenares, 1896; Stad Antwerpen aan Jef Lambeaux, 1900; De Grave, Quintinus Matsys; Hart, Louis Jacobs ; Nicaise de Keyser, 1839 (2, één in tin); Jouvenel (2), Antoine Van Dyck, Jean François Loos, 1859; Relik, Mevrouw Verstraete-Lacquet, 1896 (3); Simon (2), Balthazar Moret, Antoine Van Dyck (gegoten brons); Vermeiren (3), Jan Van Rijswijck 1896 (restant sticker); Joost van den Vondel 1887, Hendrik Conscience 1886.

HERKOMST: Collectie Antwerpen.
Sommige gepoetst, met verdigris, krassen, zeer fraai tot prachtig. (18)

200 €